ATA YAPI TADİLAT

0216 652 2058

0262 407 0000

0501 077 4330

İstanbul - Kocaeli - Sakarya - Yalova

ANA SAYFA - FİRMAMIZ - FOTO GALERİ

EV TADİLATI - MUTFAK YENİLEME - BANYO YENİLEME - BİNA MANTOLAMA - KAFE İŞYERİ BİNA TADİLAT

İÇ ODA KAPI -LAMİNAT PARKE - MUTFAK DOLABI - DAİRE BOYA - FAYANS - SU TESİSAT


EV TADİLAT DEKORASYON - İÇ MİMARİ Hizmetleri

 

Evinizde komple bir tadilata girişeceğiniz zaman bir çok yerle çalışmak ve hepsini organize etmek durumunda kalabilirsiniz. Firmamız faaliyet konuları komple dekorasyonu kapsadıgından sizler için tadilat işlerinizde bir tek firmayı muhattap bulmak herzaman için en doğrusudur. İşi verip teslimini beklemek ve bu sürede içiniz rahat güvenebileceginiz insanların çalıştığını bilmekten güzel bir şey olamaz.


Tadilat konularında en uygun fiyat ve en güvenilir isim BERKE Yapı'dır.Tek bir kalem işten komple dekorasyona kadar Küçük büyük 1000'lerce dairede iş yaptık. Bu süreç içinde kazandığımız tecrübe ile şimdi sizlere de hizmet vermek arzısundayız. Asıl kalemlerimiz olan amerikan kapı mutfak dolabı ray dolap vestiyer boya fayans alçı kartonpiyer işlerinin yanına su tesisatı elektrik tesisatı ve dogal gaz tesisatınıda üstlenip sizlere anahtar teslimi işler çıkarmaktayız.


ATA YAPI TADİLAT temiz iş çıkarır. kaliteli malzeme kaliteli işcilik çalışır. Asla salaş iş çıkarmaz. Müşteri memnuniyeti baz alınır. El sıkışıp ileriki zamanlarda da beraber çalışma amacı güder.

 

FİRMAMIZ BAĞLANTILI YAPI MALZEMELERİ satan yerler üzerinden senetle vadeli alış yapabilmekte ve bu imkanı siz müşterilerimiz lehine Taksitle tadilat imkanı sunmaktayız.

Bizi arayın. Tadilat ekip işidir. 14 yılın tecrübesi ile gönlünüz rahat olsun

wsap üzerinden keşif isteyebilirsiniz : 05415074285

Komple Daire tadilatı konularında bizden fiyat almadan tadilata girişmeyin. Tadilat zahmetli iştir. Mesainizden ve boşa gidecek gereksiz masraflarla boğulmayın.

Komple Ev Tadilat İşleri ustası firmamızı arayınız.

Keşif ve detaylı fiyatlandırma yapalım..

Doğru ve güvenilir yaklaşım ile kafanız rahat etsin.

Üstelik yarısı peşin yarısı taksitle ev tadilat senetle kartla tadilat işlerinize bir telefon kadar yakınız..3